Pomoc pre Lucku

Príbeh Lucky

Volám sa Lucia, mám 27 rokov. Som ako anjel s jedným krídlom, keď sa však chcem naučiť lietať potrebujem Vaše objatie, aby som mohla opäť lietať.  Pochádzam z malého, ale krásneho  mestečka Nová Dubnica. Môj príbeh je úprimnou prosbou o pomoc. Smutne začína, ale pevne verím, že s Vašou pomocou bude mať šťastný koniec.

Môj príbeh sa začal, keď som bola maličké dievčatko, mala som štyri roky a diagnostikovali mi cukrovku. No sedem rokov späť, však prišla oveľa tvrdšia rana osudu. Bola som študentkou vysokej školy, plná plánov do budúcnosti. No v jeden augustový deň sa všetko zmenilo a bojovala som o život. Všetky moje sny sa rozplynuli.

Veľké bolesti do nôh v priebehu pár hodín, strata citu v nohách a obrovská bezmocnosť, keď som zistila, že sa nedokážem pohnúť a zostala som nehybne ležať. Ochrnula som v nemocnici pred zrakmi lekárov, ktorí začali  konať, ale už bolo žiaľ príliš neskoro. Čas sa akoby zastavil a ja som každý deň čakala nové správy od lekárov. No nedozvedela som sa nič nové. Márne som pátrala a hľadala možnosti, ako si môžem pomôcť a opäť vyzdravieť. No povedala som si, že sa nikdy nevzdám a stále budem bojovať. Rehabilitáciami sa mi čiastočne vrátil cit do nôh, no postaviť sa stále nedokážem a  invalidný vozík sú moje nohy. Napriek osudu, neustále hľadám spôsob, ako sa opäť postaviť na nohy.

Po rokoch návštev rôznych odborníkov som sa dostala na kliniku v Brne, kde mi bola odporučená liečba. Je to pre mňa priam zázrak, pretože zdravie je ten najväčší dar, ktorý máme. Mojím jediným snom je opäť chodiť a bez Vašej pomoci to však nedokážem. Preto Vás chcem touto cestou veľmi pekne poprosiť o finančnú pomoc na liečbu. Som odhodlaná urobiť všetko, aby sa môj sen splnil. Nestrácam nádej a verím, že s Vašou pomocou sa môj sen premení na skutočnosť. Pevne verím, že Vás môj príbeh oslovil.