NS Priatelia

Čo nás na trase podujatia zaujalo? Koho zaujímavého sme spoznali? Čo nového sme sa dozvedeli? Aké krásy a zaujímavosti sme objavili? O tieto informácie sa chceme s Vami podeliť, aby ste mohli aj Vy spoznávať a objavovať krásy Slovenska z rôznych uhlov pohľadov.

OSOBNOSTI

Milan Dvorščík

Milan Dvorščík je bývalý slovenský cestný cyklista, česko-slovenský a slovenský reprezentant a dnes cyklistický rozhodca. Je slovenským športovcom roka 1994. Dvojnásobný olympionik v cestnej cyklistike na OH 1996 v Atlante 34. v časovke a 59. v pretekoch s hromadným štartom, na OH 2000 v Sydney 87. v pretekoch s hromadným štartom. Okrem toho je amatérsky vicemajster sveta v cestnej cyklistike 1994 v talianskom meste Capo d´Orlando. Od roku 2003 je Milan Dvorščík cyklistickým rozhodcom UCI.

Kluby

Night Riders

Klub NightRiders Snina je partia nadšencov pre cyklistiku, cyklistov – otcov, synov, dcér, či mám – rôznych profesií, cez učiteľov, ITečkárov, študentov…, ktorých spája nadšenie k dvom kolesám.

Klub funguje amatérsky od roku 2018, keď v ňom bolo pár ľudí. Odvtedy sa však počet členov každý rok zvyšuje a dnes (4/2022) je v klube registrovaných (v APP Strava) 36 členov. Niet sa čomu diviť, nakoľko heslo klubu je „I’ll never ride alone“. Organizujeme pravidelné spoločné výjazdy počas roka, ako aj spoločné zimné aktivity, ako turistika, bežky, skialp, či beh.

Hotely

Hotel Golden Eagle je luxusný boutique hotel, ktorý ponúka kreatívne zoskupenie dizajnu a pôvabu. Svojím jedinečným štýlom a prejaveným zmyslom pre kompaktnosť vytvára dokonalú atmosféru domova a uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Golden Eagle ponúka svojím klientom vysoký štandard ubytovania v exkluzívne zariadených izbách s citom pre detail a dizajn. Personál hotela privíta každého hosťa s nadštandardnou profesionalitou a úprimnou radosťou.

RED DEER HOTEL*** sa nachádza priamo v srdci Horehronia – vstupnej brány do Nízkych Tatier (iba 5 km od centra mesta Brezno). S využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu je úžasným a inšpiratívnym miestom na prácu aj oddych. V jeho blízkosti objavíte množstvo historických, kultúrnych pamiatok, prírodných krás, lyžiarskych stredísk, turistických a cyklistických trás.

Penzión Hradby je rodinný penzión, ktorý sa nachádza priamo v historickom centre Prešova. Všetky hlavné turistické atrakcie, ako napríklad Kostol sv. Mikuláša, židovská synagóga a Hlavná ulica sú ľahko dostupné pešo. Naše ubytovacie jednotky sú zariadené štýlovo a farebne s dreveným nábytkom. Nájdete v nich satelitnú TV, minibar, priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu. V blízkosti Penziónu Hradby sa nachádza množstvo reštaurácií a obchodov. Po aktívne strávenom dni si môžete oddýchnuť v bare s kaviarňou priamo na recepcii.

Hotel je zameraný na ponuku wellness a relaxačných služieb pre obchodných cestujúcich, páry, jednotlivcov, ako aj pre skupinové či firemné pobyty počas celého roka. Hotel Vám ponúka komfortné a moderne vybavené izby typu Standard, ktoré majú vo svojej výbave všetko to, čo potrebujete pre svoj nerušený relax a oddych.

Navštívte mesto Levice a doprajte si skvelé jedlo, relax a wellness v Hoteli Dastan. Už 20 rokov Vám poskytujeme služby v oblasti gastronómie a hotelierstva. Ponúkame nádherné priestory pre Vašu vysnívanú svadbu či oslavy narodenín. Naše služby neustále vyvíjame, a tým vytvárame podmienky pre skvelý oddych našich zákazníkov a radosť z ich pobytu.